tesarství-krovy


TESAŘSKÉ PRÁCEZ tesařských prací Vám můžeme nabídnout stavbu krovů, dřevěných přístřešků, zahradních domečků, zahradních altánků, garážových přístřešků a stavbu pergol. Veškeré tesařské práce provádějí naši zkušení a vyučení tesaři, kteří mají několikaleté zkušenosti. Zajišťujeme ošetření dřeva proti plísním, houbám a škůdcům

Dřevěné konstrukce střechy a krovy


Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpisů a pravidel zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy objektu. Provádíme dodávku a montáž nových krovů (klasické i z vazníkové). Taktéž jsme schopni vyměnit vadné části - sloupky, kleštiny, pozednice, pásky atd. Montujeme podbití z palubek a hoblovaných prken. Veškeré řezivo ošetřujeme impregnačními přípravky. Zajišťujeme dodávku kompletních tesařských prací, jedná se zejména o zhotovování nových vazních soustav krovů a opravy stávajících tesařských konstrukcí.

Doprava a stavba krovů a dřeva.


Naše firma disponuje vlastní autodopravou a manipulační technikou. Naše vozidlo s multifunkčním hydraulickým ramenem nám umožňuje jak nakládku a skládku materiálu ale i stavbu krovu na vyšších staveních bez nutnosti jeřábu. Zjednodušená je i doprava materiálu na pokrytí střechy - pokrývačství
KROVY


Kdo chce využít půdní prostor do posledního centimetru a dává přednost poctivé tesařské práci, zvolí při stavbě střechy dřevěný krov. Nosné konstrukce z hoblovaného dřevěného masivu nebo lepeného dřeva splňují nejnáročnější požadavky na estetiku, přesnost, úsporu nákladů a skutečně dlouhou životnost.

Krovy z masivu i lepeného dřeva jsou dnes synonymem moderní tesařiny. Tradiční řemeslný fortel spojený s inovativními technologiemi dává prostor běžným realizacím střech rodinných domů, značný potenciál mají dřevěné krovy také při výrobě těžkých skeletů, atypických dřevostaveb a okrasných či uměleckých doplňků.
ALTÁNY


Vyrábíme zahradní altány všech tvarů a rozměrů podle vašeno přání. Altan můžeme vyrobit přímo u vás, nebo jen přivezeme a smontujeme již hotové části. Altány vyrábíme včetně oplechování a pokrytí střechy.
PŘÍSTŘEŠKY


Dřevěné přístřešky vyrábíme podle požadavků zákazníků.
Rrealizace stavby dřevěných přístřešků, přístřešků na auto a zahradních staveb ze dřeva.ealizace stavby dřevěných přístřešků, přístřešků na auto a zahradních staveb ze dřeva.
ZÁBRADLÍ


Dřevěné přístřešky vyrábíme podle požadavků zákazníků.
Rrealizace stavby dřevěných přístřešků, přístřešků na auto a zahradních staveb ze dřeva.ealizace stavby dřevěných přístřešků, přístřešků na auto a zahradních staveb ze dřeva.
PERGOLY


Pergoly a další vyrábíme z kvalitního dřeva na základě parametrů odpovídajících účelu pergoly.
Pergoly zastřešíme krytinou dle Vašeho výběru
Veškeré tesařské práce provádějí naši zkušení a vyučení tesaři, kteří mají několikaleté zkušenosti. Zajišťujeme ošetření dřeva proti plísním, houbám a škůdcům. Nabídneme a v případě zájmu provedeme estetické řešení přesahů tesařských prvků. Zabýváme se stavbou krovů, dále pak výrobou pergol, zahradních domků, altánů, říms a palubkových obkladů. V neposlední řadě provádíme také montáže střešních oken VELUX, podlah a zateplování podkroví včetně dodávek materiálů. Mezi naše činnosti dále patří rekonstrukce a opravy. V rámci našich prací jsme schopni zajistit jeřáb, přepravu materiálu a další pomocné stavební práce (demontáž, betonování, barevné nátěry).

Impregnace dřeva pro stavbu krovů


Veškeré dodávané dřevo je impregnované proti škůdcům, houbám a plísním. Impregnace probíhá buď máčením na pile, nebo hloubkově. Je možno impregnovat i na stavbě. Materiál dodáváme dle zadání projektu nebo přání investora. Vyrábíme na základě zakázek, ale i sériově.Cenové kalkulace tesařských prací jsou prováděny individuálně dle jednotlivých zakázek.

    Pokud Vaše střecha potřebuje lehkou, střední opravu či kompletní renovaci neváhejte kontaktovat naší firmu. Náš pracovník Vás navštíví a udělá kompletní revizi-prohlídku střechy a doporučí postup řešení.