pila hroznetin-stavební řezivo
Truhlářské řezivo


Prodáváme nesámované fošny smrk, borovice ,dub a modřív, k výrobě nábytku.

Hoblované fošny, dřevěné fošny


Nabízíme dřevěné hoblované fošny Pro uspokojení zákazníků prodáváme smrkové fošny a borovicové fošny z kvalitního a zdravého dřeva. Kromě nejčastěji prodávaných omítaných smrkových fošen, Vám dodáme také omítané borovicové fošny, po předchozí dohodě lze zajistit i řezivo z dalších druhů dřeva. Součástí nabídky jsou také sušené hoblované fošny, opět nejčastěji smrkové a borovicové.

Střešní latě


Smrkové latě a borovicové latě máme skladem v řadě nejčastěji používaných rozměrů.
Doprava řeziva

Veškerý sortiment dopravíme až na vámi určené místo.
Prkna

Stavební prkna a hoblovaná prkna plotovky. Nabízíme zákazníkům jak prkna šířkově netříděná tak prkna šířkově tříděná.

Hoblovaná prkna

Hoblovaná prkna dodáváme z kvalitního dřevěného materiálu.

Plotovky

Plotovky jsou prkna určená pro stavbu dřevěných plotů. Plotovky - ohoblovaná prkna jsou vysušeny a ohoblovány na rozměr potřebný pro daný účel.

Podlahy

Vysušený, zhoblovaný a zbroušený materiál, opatřený perem a drážkou. Dodáváme v borovici.
Palubky
Vysušený, zhoblovaný a zbroušený materiál, opatřený perem a drážkou. Dodáváme kvalitní smrkové a borovicové palubky v profilu klasik (krátké pero) nebo softline (dlouhé pero a zaoblená hrana).
Dřevěné latě

Nabízíme dřevěné latě, střešní latě z kvalitního smrkového dřeva a borovicového dřeva. Latě určené pro střešní konstrukce by měly být vyrobeny z kvalitního dřeva.Střešní latě Vám nabídneme impregnované i neimpregnované.

Dřevěné hranoly

Stavební hranoly jsou ze smrkového dřeva a dají se použít na krovy nebo na jiné stavební konstrukce. Dodáváme i kompletní krovy a stavební trámy.

Dřevěné krovy

Dodáváme vše pro dřevěné krovy - hranoly a trámy. Krovy se často používají pro stavbu střešní konstrukce. Dodáváme kompletní dřevěné krovy pro vaši stavbu.
Dřevěné trámy
Stavební trámy se používají pro zpevnění střešní konstrukce krovu. Trámy na krovy by měly být z velmi kvalitního zdravého dřeva bez hniloby. Naše trámy a hranoly můžene na stavbu a krovy použít bez obav. Trámy a hranoly je možno chemicky ošetřit pro zvýšení odolnosti dřeva.

Veškeré naše stavební řezivo je možné naimpregnovat proti škůdcům a plísním.

OSB desky

Plošně lisované desky z orientovaně rozprostřených velkoplošných třísek sestavené ze tří vrstev a vázané pojivem z umělé voděvzdorné pryskyřice. Třísky ve vnějších vrstvách jsou orientovány rovnoběžně s délkou nebo šířkou OSB desky, třísky ve středové vrstvě mohou být orientovány náhodně nebo obecně kolno na lamely vnějších vrstev.
OSB desky vyrobené touto technologií jsou velmi pevné, odolné proti nárazům a vibracím. OSB desky mají výborné mechanicko-fyzikální vlastnosti, dají se použít i ve vlhkém prostředí.

Další předností je vysoký tepelný odpor a zdravotní nezávadnost. OSB desky neobsahují na rozdíl od přírodního dřeva suky a kazy, které by mohly oslabit pevnost materiálu.

OSB desky jsou velice dobře opracovatelné, bez problémů je lze řezat, frézovat, vrtat nebo přibíjet. Díky jejich atraktivnímu vzhledu jsou s oblibou používány jako pohledové vrstvy obkladů nebo k výrobě nábytku. Dále se používají hlavně jako konstrukční desky v místech s vysokými nároky na mechanické vlastnosti.