pokrývači JPR universal-vestravěná okna
Pokrývačství


Naší hlavní (nikoli však jedinou) činností je pokrývačství.
Pro komplexnost naší dodávky samozřejmě provádíme
i veškeré tesařské práce (týkající se střechy).
Dále provádíme i kompletní montáž klempířských prvků střechy (svody, okapy, háky) včetně oplechování střechy (komíny, úžlabí, štíty).
PLOCHÉ STŘECHY


Zpravidla se jedná o střechu bez krovu se sklonem 0° - 10°.

Je-li plochá střecha správně naprojektována a bezchybně zrealizována, jsou hodnoty tepelné izolace či difuze vodních par srovnatelné s šikmou střechou.

Kdo se nechce o nic starat pro toho zajistíme vše takzvaně na klíč, od projektové dokumentace, zhotovení všech prací a dodávek materiálů až po předání hotového díla. Neodmítáme i drobné práce a opravy, výměny poškozených krytin po zimě, čištění krytin od mechu apod.
MONTÁŽ STŘEŠNÍCH OKEN


Instalace střešních oken do různých typů krytin šikmých střech se stala standardní součástí prací pokrývačských, klempířských a tesařských firem. Stále se na stavbách můžeme setkat s montážními vadami, které snižují spokojenost uživatele se střešním oknem. Tyto nedostatky bývají po dokončení vnitřního obložení často skryty v konstrukci krovu, což může v důsledku vést k vážným stavebním poruchám. Naše firma Vám zajistí kvalitní montáž střešních oken.
Pokrývačství a klempířství patří do tradičních oborů s velkou náročností na zručnost řemeslníka. Naše firma ručí za pracovníky, kteří odvádí kvalitní pokrývačské a klempířské řemeslo. Máme zkušenosti se všemi typy krytin - Eureko DDS II a BNC, Eternit Dacora, Bramac, KM Beta, MaxiDek a další. Jsme schopni splnit vysoké nároky na řemeslné zpracování vašich zakázek.

POKRÝVAČSTVÍDodávka a montáž veškerých střešních krytin včetně jejich doplňků.
Provádíme i drobné opravy stávajících střešních krytin.

    Betonové
    Pálené tašky
    Plechové
    Eternitové
    Plastové
    Asfaltové šindele
    Modifikované lepenkové pásy


Vlastníme vlastní manupulační techniku pro dopravu materiálu na střechy. Auto s multifunkčním hydraulickým ramenem dopraví spolehlivě stavební materiál i na vyšší stavby.