firma-JPR universal
Vážení zákazníci,

Firma J.P.R. Universal s.r.o.  vznikla v roce 2008, ale její začátky a postupný rozvoj probíhá již od roku 1998. Díky letům nasbíraných zkušeností jsme rozšířili sortiment našich služeb ,které Vám, našim zákazníkům , můžeme nabídnout.

Naším prvořadým úkolem je vždy splnit co nejlépe přání nových i stávajících zákazníků a dostát tak svých závazků vůči Vám , našim klientům.
U nás vždy najdete jak kvalitu poskytovaných služeb tak rychlost, spolehlivost a přijatelnou cenu!

Naší činnost jsme rozšířili o kompletní nabídku stavebního řeziva na naší Pile Hroznětín. Na naší pile rovněž prodáváme palivové dřevo.
Sortiment pily - fošny, trámy, krovy, prkna, latě, OSB desky, palubky a další. Navštivte nás v naší provozovně - Hroznětín

Veškeré námi prováděné práce jsou samozřejmě pojištěny a to do částky až 10 000 000Kč.

Jako jedni z mála máme v nabídce automobil MAN s hydraulickou rukou. Její využití je vskutku universální. Umožňuje nakládku i vykládku materiálu
i na špatně dostupná místa, funguje i jako jeřáb a dopravník materiálu na výškové budovy. Rovněž ji lze použít pro opravy a revize mostů a mostovek.

Autodoprava nabízí široký výběr vozidel pro přepravu zboží a materiálu. Dopravu přizpůsobíme vašim požadávkům - široký výběr typů vozidel.
Vozový park - vozidla pick up , skříňové dodávky včetně vleku, valník samostatný nebo s vlekem, přeprava kontejnerů s hydraulickým nakládáním a manipulační technika- hydraulický vozík , pro skládání a nakládání zboží do hmotnosti 3,5t.

Nesmíme zapomenout na naší nabídku tesařských prací a stavbu krovů a dalších výškových prací.